Sign in

Forgot your password?

Create new account

EN

DJI Care Refresh - Inspire 2

406,80 €
339,00 € without VAT
out of stock

Product code: DJICARE-I2-ee

Brand: DJI

Notify me

Enter your e-mail and we will let you know when the product is in stock

Description

DJI Care Refresh (Inspire 2) - Záruka

DJI Care Refresh je servisný plán, ktorý vám poskytne pokoj a pokryje škody na vašom produkte DJI Inspire 2. Služba DJI Care Refresh je platná 12 mesiacov a ponúka až dve úplne výmeny za príplatok, ak dôjte k náhodnúmu poškodeniu vášho produktu počas bežného používania. Zakaždým, keď požiadate o výmenu, dostanete náhradnú jednotku, ktorá je nová alebo rovnocenná s novou vo výkone a spoľahlivosť.

Poznámka:
Ak kupujete DJI Care Refresh osobitne pre už predtým zakúpený produkt DJI, DJI Care Refresh sa automaticky aktivuje do 24 hodín. Vaša dohoda o poskytovaní služieb vám bude zaslaná e-mailom.
DJI Care Refresh a zodpovedajúci produkt sa musia kúpiť z rovnakej krajiny alebo regiónu. Program DJI Care Refresh podporuje iba produkty zakúpené prostredníctvom oficiálnych alebo autorizovaných predajcov a jeho výhody sú oprávnené iba v regióne, v ktorom boli zakúpené.

Dôležité upozornenie:
Služba DJI Care Refresh platí do 48 hodín od doručenia. Po tomto termíne nie je možné aktivovať túto službu! Aktivovať si ju môžete   TU    (je nutné byť registrovaný u DJI).

We send packages
on the day of the order

DJI warranty
service

Store
in Bratislava

Visa, Mastercard, ApplePay

Express Courier, Courier,
Pick-Up Point

Added to cart

Rent goods

Načíst