Sign in

Forgot your password?

Create new account

EN

DJI RS 3

549,00 €
457,50 € without VAT
in stock

When will I receive the goods?

Product will ship today

Product code: 740317

Brand: DJI

Description

DJI RS 3
Pripravený, kedykoľvek poviete

Každý detail DJI RS 3 poskytuje tvorcom aj nezávislým tímom flexibilný a efektívny zážitok z natáčania. Je ľahký a elegantný, s profesionálnou stabilizáciou a efektívnym ovládaním pre väčšiu tvorivú slobodu a nekonečné možnosti. DJI RS 3 je pripravený, kedykoľvek poviete.

Začnite hneď
Ide o rýchlosť
Rýchloupínacie doštičky
Vďaka dvojvrstvovým rýchloupínacím doštičkám je montáž kamery na RS 3 rýchla a pohodlná, bez nutnosti opätovne vyvažovať gimbal po výmene novej batérie alebo pamäťovej karty.

Novo pridaný gombík pre jemné doladenie osi náklonu umožňuje kameru posúvať dopredu alebo dozadu s milimetrovou presnosťou, aby bolo pri výmene objektívov ľahšie dosiahnuté presné vyváženie.

Automatické zámky ôs
RS 3 vám umožní okamžitú akciu. Ak je gimbal vypnutý, stlačte a podržte tlačidlo napájania a všetky tri osi sa odomknú a gimbal sa automaticky rozloží, čo vám umožní začať pracovať v priebehu niekoľkých sekúnd. Stlačte tlačidlo napájania raz a osi sa automaticky uzamknú a prejdú do režimu spánku, čo výrazne zefektívni prepravu a cestovanie. Stlačte a podržte tlačidlo napájania a gimbal sa automaticky zloží a uzamkne.

Bezdrôtové ovládanie uzávierky
Vďaka implementácii Dual-Mode Bluetooth RS 3 podporuje bezdrôtové ovládanie uzávierky, [1] čím šetrí čas a námahu pri každom použití. Po úvodnom spárovaní cez Bluetooth môžete natáčanie videí a zhotovovanie fotografií ovládať jednoduchým stlačením tlačidla nahrávania na stabilizátore. Predtým spárované kamery sa po prvom použití automaticky znovu pripoja, čím odpadá nutnosť používania kábla na ovládanie kamery.

Skontrolujte kompatibilitu kamery


Udržte si plynulosť
Profesionálna stabilizácia
Vynikajúci pomer hmotnosti a užitočného zaťaženia

RS 3 váži iba 1,3 kg (vrátane gimbalu, batériového gripu a rýchloupínacích doštičiek), možno ho teda ľahko držať v jednej ruke, pričom jeho nosnosť 3 kg je viac než dostatočná na udržanie bežných kamier, vrátane Sony A7S3 alebo Canon R5 s objektívom 24-70mm f/2,8.

Skontrolujte kompatibilitu kamery

Algoritmus RS stabilizácie 3. generácie
Vďaka stabilizačnému algoritmu RS novej generácie poskytuje RS 3 vyššiu stabilitu v akejkoľvek situácii. Laboratórne testovanie ukazuje, že RS 3 prináša 20% zvýšenie stability oproti RSC 2, bez námahy zvláda zábery z nízkych uhlov či za behu alebo prepínania medzi vysokými a nízkymi polohami.

Porovnanie dát testovanie stabilizácie


Nad rámec plynulosti

Ak potrebujete ešte plynulejšie výsledky, zapnite režim SuperSmooth. RS 3 zvýši krútiaci moment motora, čím ďalej zlepší stabilizáciu, a umožní tak zhotovovať stabilné zábery aj v situáciách s vysokou rýchlosťou alebo pri použití šošoviek s ohniskovou vzdialenosťou ekvivalentnou 100 mm.

Všetko na dosah
Okamžitá kontrola

Rýchle nastavenie parametrov
1,8" dotykový OLED displej
V porovnaní s čiernobielou obrazovkou RSC 2 je RS 3 vybavená 1,8-palcovým plnofarebným OLED dotykovým displejom s o 80 % väčším displejom. Podporuje aj väčšinu nastavení aplikácie Ronin a poskytuje intuitívne a presné ovládanie spolu s prepracovaným užívateľským rozhraním.

Okamžité prepínanie režimov

Jednoduchým posunutím nového prepínača režimu gimbalu môžete prepínať medzi režimami Pan follow, Pan and Tilt follow a FPV. Pri režime FPV je možné tiež zvoliť medzi 3D Roll 360, Portrait alebo Custom, čo vám umožní pripraviť vaše vybavenie a rýchlo začať natáčať.

Prispôsobiteľný predný otočný volič
Otočením predného voliča môžete ovládať zoom alebo ostrenie. Je možné ho tiež prispôsobiť tak, aby ovládal uzávierku, clonu, ISO, [2] alebo pohyby gimbalu kamery, takže sa mimoriadne hodí pre ovládanie jednou rukou.

Praktický výkon

Efektívny prenos videa
Monitorovanie pomocou chytrého telefónu
RS 3 podporuje Ronin Image Transmitter (predtým známy ako Ronin RavenEye Image Transmitter) [3] pre prenos HD živého vysielania v rozlíšení 1080p/30fps priamo do mobilného zariadenia. Maximálna prenosová vzdialenosť je 200 metrov [4] a prenosová latencia medzi koncovými bodmi je iba 60 ms. [4] Chytrý telefón je možné tiež pre bezdrôtové monitorovanie pripojiť pomocou držiaka telefónu k portu NATO RS 3.

Integrované monitorovanie a ovládanie
Expozíciu kamery môžete na diaľku upraviť priamo v aplikácii Ronin [2] alebo ovládať gimbal pomocou virtuálneho joysticku. Vďaka tomu získate ucelený zážitok z monitorovania a ovládania.

Force Mobile
Vďaka vysielaču Ronin Image Transmitter je možné chytrý telefón použiť ako pohybový ovládač pre diaľkové ovládanie gimbalu RS 3 na dosiahnutie flexibilnejších a dynamickejších pohybov kamery.

Sústreďte sa na tvorbu
Batéria stvorená pre profesionálov
Rýchloupínací dizajn
Nový batériový grip RS 3 sa vyznačuje kazetovým designom, ktorý uľahčuje výmenu batérií av porovnaní s RSC 2 je menší a lepšie sa skladuje. Možno ho dokonca nabíjať nezávisle na gimbale.

12hodinová výdrž a rýchle nabíjanie
Nový batériový grip poskytuje predĺženú výdrž až 12 hodín, [5] dosť na zvládnutie nepretržitého celodenného natáčania. Podporuje 18W PD rýchle nabíjanie s dobou nabíjania iba 2,5 hodiny. Môže byť dokonca používaný počas nabíjania, pre takmer neobmedzené napájanie RS 3.

 

 

 

 

 


Popustite uzdu kreativite
Inteligentné funkcie
Motionlapse
Track
Panorama


Všestranné doplnky
Príslušenstvo [6]
Nová Briefcase Handle 
Prepracovaná rukoväť Briefcase Handle je pre pohodlné skladovanie skladacia a je dodávaná s novou ergonomickou rukoväťou, ktorá uľahčuje a urýchľuje inštaláciu a prepínanie do režimu Briefcase. Vstavaný adaptér a montážne otvory 1/4"-20 je možné pre uľahčenie natáčania pripojiť k externým monitorom, vďaka čomu bude pohyb kamery pri nízkom uhle intuitívnejší.

Úplne nový ostriaci motor
Motor DJI RS Focus Motor novej generácie (2022) poskytuje trikrát silnejší krútiaci moment (až 1 N·m) a znižuje hlučnosť o 50 %. To prináša plynulejšie ostrenie a znižuje vplyv na záznam zvuku. Má tiež rýchloupínaciu štruktúru, ktorá pre rýchlejšie použitie umožňuje jednoduchú montáž bez akýchkoľvek nástrojov.
Vertikálny držiak kamery
Nainštalujte vertikálny držiak na zvislé pripojenie kamery k RS 3, pričom sa vyhnete portom kamery, čo vám umožní ľahké natáčanie na výšku z rôznych uhlov, pre vysoko kvalitný obsah na sociálne siete.

 

Flexibilná manipulácia
Viac prevádzkových režimov
Vertikálny režim
Režim Briefcase
Režim Underslung
Preprava a skladovanie

Poznámky:

1. Podrobné informácie o podporovaných modeloch kamier nájdete v zozname kompatibilných kamier.
2. Vyžaduje ovládací kábel kamery. Podrobné informácie o podporovaných modeloch kamier nájdete v zozname kompatibilných kamier.
3. Predávané samostatne.
4. Testované v uzavretom prostredí za priaznivých podmienok a nerušeného bezdrôtového signálu pomocou štandardu FCC a SRRC (max 100 m podľa štandardu CE). Skutočné výsledky sa môžu líšiť.
5. Merané so zariadením vo vodorovnom a stacionárnom stave, s vyváženým gimbalom, tromi osami v aktívnom stave a batériou napájajúcou iba gimbal.
6. Niektoré doplnky sa predávajú samostatne.
 

We send packages
on the day of the order

DJI warranty
service

Store
in Bratislava

Visa, Mastercard, ApplePay

Express Courier, Courier,
Pick-Up Point

Added to cart

Rent goods

Načíst