Sign in

Forgot your password?

Create new account

EN

DJI Mini SE

DJI Mini SE je prvý dron, ktorý je predstavený v roku 2022. Dron bol vytvorený kombináciou dvoch dronov a to konkrétne DJI Mavic Mini a DJI Mini 2. DJI Mini SE je skvelým dronom pre začiatočníkov ale aj pre pokročilých a nesmie chýbať v žiadnej domácnosti. Dron môžete využiť kdekoľvek a vychutnať si tak neuveritlný zážitok. Ovládanie dronu je úplne jednoduché. Stačí si nainštalovať aplikáciu DJI FLY z originálnej stránky DJI prepojíte dron príslušným káblom, zapnete dron a máte hotovo. 

Firma DJI zostala pri klasickej gramáži 249g čo ocenia najmä cestovatelia. Dron disponuje kamerou so senzorom 1/2.3" CMOS, ktorá natáča video o kvaite 2.7/30fps a vytvára tak 12MP fotky vo formáte JPG. Súčasťou dronu je aj baterka, s ktorou dokážete lietať až 30 minút v ideálnych podmienkach s dosahom až 3km. Dron viete použiť aj za horších veterných podiemonok, pretože je odolný voči vetru a to až 10,5 m/s. Nemusíte sa báť, že Vám dron uletí. 

Aké výhody sú u nás pri zakúpení akéhokoľvek dronu od DJI?

.1. Objednávka tovaru je pre Vás nezáväzná a môžete ju kedykoľvek zrušiť. 2. Pri naskladnení Vám voláme ohľadom zaslania/vyzdvihnutia alebo zrušenia objednávky. 3. Najnovšie informácie o produktoch. 4. Poradenstvo a pomoc pri výbere dronu alebo príslušenstva. 5. Zaškolenie pred prvým odletom 6. Záručné a pozáručné opravy vybavujeme priamo s DJI aj pre zákazníkov, ktorý kúpili dron v inom obchode. 7. Školenia pilotov drono na komerčné využitie. 

Filter

We send packages
on the day of the order

DJI warranty
service

Store
in Bratislava

Visa, Mastercard, ApplePay

Express Courier, Courier,
Pick-Up Point