Added to cart

Sign in

Forgot your password?

Create new account

EN

EcoFlow - Solárny Panel 400 W

949,00 €
790,83 € without VAT
in stock2 pcs

When will I receive the goods?

Product will ship today

Product code: 1ECO1000-07

Brand: EcoFlow

Description

EcoFlow - Solárny Panel 400 W

 

S týmito skladnými, prenosnými a výkonnými 400 W solárnymi panelmi budete mať energiu vždy na dosah. Vďaka ich vysokej efektivite 22,4% dobijete svoju batériovú stanicu ešte rýchlejšie ako kedykoľvek predtým.

 

Výkonný a ľahko sa prenáša


S výkonom 400 W sa jedná o jeden z najvýkonnejších, prenosných, skladacích solárnych panelov na trhu. Vďaka hmotnosti iba 12,5 kg, ľahkej konštrukcii a ramennému popruhu je ideálny nielen pre outdoorových dobrodruhov.

 

Ochranné púzdro


To účinne chráni panel počas transportu, ale dá sa pohodlne využiť aj ako stojan, ktorý je možné nastaviť v rozsahu 40 ° až 90 ° a tým polohovať aj panel. To umožňuje zachytiť čo najväčšie množstvo slnečných lúčov.

 

Odolné spracovanie


Panel je odolný voči poveternostným vplyvom. Je vyrobený z vrstiev poddajného EVA a odolného skleného vlákna. Tým kombinuje všestrannosť skladacích solárnych panelov s odolnosťou tých s pevným rámom. Každý monokryštalický kremíkový článok je pokrytý ETFE filmom, ktorý chráni pred UV žiarením, nečistotami a vodou. Vďaka stupňu krytia IP67 je možné panel využiť za každého počasia. Ideálne je na kempovanie, ale aj na umiestnenie na strechu vášho domu.

 

Vysoká kompatibilita


Na pripojenie sa využíva štandardný konektor MC4, vďaka čomu je solárny panel kompatibilný napríklad so všetkými batériovými stanicami radu EcoFlow DELTA, ale aj mnohými ďalšími batériovými stanicami dostupnými na trhu.

 

Chytrá solárna energia


400 W solárny panel EcoFlow má účinnosť 22,4% av spojení s prenosným solárnym generátorom EcoFlow dokáže získavať energiu zo slnečných lúčov po celý deň. Batériová stanica riadi účinnosť pomocou algoritmu MPPT (Maximum Power Point Tracking). Ten detekuje prúd a napätie v reálnom čase a poskytuje najlepší možný výkon v závislosti od zmien počasia.

 

Technické parametre:

  • Menovitý výkon: 400 W
  • Napätie naprázdno: 48 V (Vmp 41 V)
  • Prúd nakrátko: 11 A (Imp 9,8 A)
  • Účinnosť: 22,4 %
  • Typ článkov: Monokryštalický kremík
  • Typ konektora: MC4
  • Hmotnosť: 15,5 kg (vrátane krytu/stojana), samostatný panel cca 12,5 kg
  • Rozmery - rozložený: 106 x 236,5 x 2,4 cm
  • Rozmery - zložený: 106 x 62 x 2,4 cm
  • Rozsah prevádzkových a skladovacích teplôt: -20 °C až 85 °C

We send packages
on the day of the order

DJI warranty
service

Store
in Bratislava

Visa, Mastercard, ApplePay

Express Courier, Courier,
Pick-Up Point

Rent goods

Načíst