Sign in

Forgot your password?

Create new account

EN

Evolve GTR Bamboo All Terrain

1 899,00 €
1 599,00 € -16%
1 332,50 € without VAT
out of stock

Product code: EVOLVE-201

Brand: Evolve

Notify me

Enter your e-mail and we will let you know when the product is in stock

Description

Dosky sú štandardne dovážané v komplet čiernom prevedení (kolieska a diaľkový ovládač). Máme limitované dodávky farebných variant (viď. obrázky). V prípade preferencie inej farby ako čierna, napíšte Vami preferovanú farbu do poznámky objednávky a my Vás budeme kontaktovať. Vďaka.

Evolve GTR Bamboo All Terrain​ - Elektrický skateboard na všetky terény

Model GTR Bamboo je inšpirovaný kvalitou, výkonom a vynikajúcim komfortom klasického amerického športiaka. GTR Bamboo kombinuje tie najlepšie vlastnosti umenia výroby dosiek zo starej školy s najnovšími technológiami na dosiahnutie jedinečnej zábavy. Pre unikátny zážitok z jazdy je doska vylepšená kovanými hliníkovými truck-mi „Super Carve“, vďaka čomu nehrozí žiaden kompromis, pokiaľ ide o pevnosť, odolnosť a kvalitu jazdy.

Technológia

Nová patentovaná technológia batérií Power Flex spoločne s 18 650 lítium-iónovými článkami Vám poskytne reálny dojazd až do 30 km na jedno nabitie, čím premieňajú každú cestu na nekonečnú vlnu Vašich snov. Spojenie batérie s Bluetooth komunikáciou poskytuje okamžitý výkon a veľmi plynulé zrýchlenie ako aj brzdný výkon, vďaka čomu máte vo svojich rukách dokonalú intuitívnu kontrolu nad jazdou. Vďaka zdvojenému striedavému senzorickému motoru o sile 3 000-Watt sa jazdí hladko a zároveň môžete očakávať citlivý výkon v jadre tohto stroja a to všetko na 7 palcových kolieskach firmy Evolve vyrobené na všetky druhy terénu.

Jazda

Ak ste sa pred tým venovali skateboarding-u, určite oceníte pop na doske, a to vďaka výrobcom jedných z najkvalitnejších výrobcov dosiek na svete. Doska GTR je vyrobená z bambusu s prídavkom sklolaminátu. Upravte si pozíciu truck-ov, aby boli bližšie alebo ďalej od seba na lepšie vytočenie zákrut presne tak, ako Vám to vyhovuje. Či už sa chystáte na krátky a ostrý carving alebo dlhý a hlboký, táto Bamboo doska má klasický longboardový vibe, pričom Vám dodá jemný pocit pod nohami. Táto doska ožije, nech už jazdíte takmer na akomkoľvek teréne. Od okružných vyhliadkových chodníkov po skratky cez polia.

Hľadáte viac adrenalínu? Štrkové trate sa stanú súťažnými dráhami a trávnaté plochy kopcov sa zmenia na nekonečné cesty s veľkými možnosťami vyžitia. Táto doska zmení pohľad, akým sa na tento svet pozeráte a to najmä cesty, ktoré v ňom vidíte.

Voliteľné doplnky

GTR Bamboo All Terrain ponúka jazdcom ešte väčšiu flexibilitu, než kedykoľvek predtým. S 2 napájacími portami USB a novou možnosťou výmeny batérií pre tých, ktorí si chcú vziať so sebou dosky od firmy Evolve pri cestovaní. Teraz môžete tiež sledovať a zdieľať svoje jazdy a súťažiť proti celosvetovej komunite skrz aplikáciu „Explore by Evolve“ dostupnú pre telefóny IOS a Android.

Na rozdiel of iných dosiek určených na terénne jazdy, Bamboo GTR All Terrrain je kompatibilný so Street Kit-om (97mm inline race kolieska), čo dodáva doske možnosti využitia aj na pouličné jazdy na klasických kolieskach.

Diaľkové ovládanie a aplikácia

Model Evolve Bamboo GTR ponúka viacero jazdných režimov, čo umožňuje jazdcom si na akejkoľvek úrovni bezpečne vychutnať produkt a mať možnosť upraviť jazdný režim počas jazdy tak, aby vyhovoval individuálnym podmienkam a maximalizoval efektivitu jazdy.

Režim „ECO“ umožňuje jednoduché ovládanie ako aj bezpečnú jazdu najvyššou rýchlosťou. Režim je ideálny pre začiatočníkov a jazdcov, ktorí chcú uvoľnenú jazdu s najdlhšími jazdnými dobami. Ak chcete zosmiešniť zasekanú premávku a premeniť svoju dochádzku na dennú dávku adrenalínu, použite režim „PRO“. A ak si trúfate, prepnite sa do režimu GTR, aby ste uvoľnili šialenú silu motora a zažili zrýchlenie so schopnosťou sa vyšplhať na kopce až do 30% stúpania! Dokonca i najstrmšia ulica na svete bola prekonaná. The Baldwin Street na Novom Zélande s 37% stúpaním.

Presvedčte sa sami v následujucom videu:

Pre tých, ktorí chcú výkonovú krivku odlišnú od režimov ECO / PRO / GTR, vyberte na diaľkovom ovládači režim CUST (custom/vlastný), následne otvorte aplikáciu „Explore by Evolve“ a nastavte si výkonovú krivku tak, aby vyhovovala Vášmu štýlu jazdy. V tomto režime môžete nastaviť aby bol výkon slabší alebo dokonca silnejší, ako nastavenie predvolených režimov zadaných dodávateľom diaľkových ovládačov R2.

Pocíť ten rozdiel!

 

Obsah balenia:
1x Evolve Bamboo GTR All terrain Skateboard
1x Evolve Carry Case obsahujúci – R2 BT diaľkový ovládač, rýchlo nabíjačka, Y-skrutkovač, rezervné skrutky
1x Manuál a nálepky
 

Špecifikácia

 • MATERIÁL DOSKY: 3 - vrstvový bambus a 2 vrstvy sklenené vlákno.
 • CELKOVÁ DĹŽKA: 96 cm (38 palcov)
 • ROZTEČ KOLIESOK (RÁZVOR): Nastavitelný od 91 do 94 cm (36 - 37 palcov)
 • NÁPRAVY: Celokovové, diely vyrábané na CNC, šírka 306 mm  (12 palcov)
 • KOLIESKA: Vyrobené v USA. Evolve GT 97 mm 76A (čierne) a Evolve 178 mm "pneumatické terénne kolesá. Tiež kompatibilné s radou Evolve GT, 85 mm orangatang Caguamas a 107 mm Evolve / Abec 11 F1.
 • MOTOR: 2x 1500 W (celkom 3 000 W) vysoko výkonné, na zákazku vyrábané bezkartáčové motory.
 • LOŽISKÁ: Keramické
 • BATÉRIA: 14AH lítiovo-iónová batéria Samsung (504WH) s vlastným BMS (patentovaný dizajn) alebo 4,2AHh lítiovo-iónová batéria Sony (152WH) s vlastným BMS (voliteľné)
 • ČAS NABÍJANIA: Batéria Samsung 4-5 hodín. Batéria Sony 1,5 až 2 hodiny.
 • DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE: R2BT (Bluetooth) s okamžitou odozvou.
 • HMOTNOSŤ: 11,3 kg so štandardnou batériou a 9,5 kg s cestovnou batériou.
 • DOJAZD: cca 30 km so štandardnou batériou a 10 km s cestovnou batériou. (Ak sa pýtaš sám seba, prečo je tento rozsah rovnaký ako so 40% vyššou energiou batérie v batérii 14 Ah: Toto je rozsah skutočného dojazdu pri zmiešanej jazde. Samozrejme, ak by si vykonal test dojazdu pri strednej rýchlosti, dostal by si o 40% väčší dojazd ako staršie 10Ah dosky, takže 42 km)
 • MAXIMÁLNA RÝCHLOSŤ: 36 km/h. Pri poklese napätia sa rýchlosť zníži.
 • MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE: 100 kg
 • VHODNÝ TERÉN: Akýkoľvek terén - tráva, cesty a chodníky.
 • STÚPAVOSŤ: Až do 30% v GTR móde. 
 • BRZDENIE: Mimoriadne plynulé ovládanie brzdenia s využitím získanej energie brzdenia na dobíjanie batérie (rekuperáci).
 • VZHĽAD: Nízkoprofilový technický vzhľad

We send packages
on the day of the order

DJI warranty
service

Store
in Bratislava

Visa, Mastercard, ApplePay

Express Courier, Courier,
Pick-Up Point

Added to cart

Rent goods

Načíst