Sign in

Forgot your password?

Create new account

EN

Evolve GTR Carbon All Terrain

2 099,00 €
1 999,00 € -5%
1 665,83 € without VAT
out of stock

Product code: EVOLVE-204

Brand: Evolve

Notify me

Enter your e-mail and we will let you know when the product is in stock

Description

GTR Carbon All Terrain - Elektrický karbónový skateboard na všetky terény 

V roku 2013 spoločnosť Evolve Skateboards navrhla prvý elektrický skateboard s uhlíkovými vláknami na svete a odvtedy si udržuje zlatý štandard. GTR Carbon je stelesnením sofistikovanosti dizajnu elektrického skateboardu, výkonu a kvality.

Odkaz, ktorý GTR Carbon prináša, je jeho výkon, ktorý Vás nasmeruje k novým neprebádaným cestám, pričom zanechá za sebou svoju jedinečnú stopu. Keby Batman niekedy vlastnil elektrický skateboard, bolo by to tento!

Technológia

Doska GTR Carbon je ručne vyrobená zo 100% uhlíkových vlákien, pričom pod samotnou doskou nájdete novú patentovanú technológiu batérií Power Flex spoločne s 18 650 lítium-iónovými článkami, ktoré Vám poskytujú dojazd až do 30 km na jedno nabitie, čím premieňajú každú cestu na nekonečnú vlnu Vašich snov. Spojenie batérie s Bluetooth komunikáciou poskytuje okamžitý výkon a veľmi plynulé zrýchlenie ako aj brzdný výkon, vďaka čomu máte vo svojich rukách dokonalú intuitívnu kontrolu nad jazdou. Vďaka zdvojenému striedavému senzorickému motoru o sile 3 000-Watt sa jazdí hladko a zároveň môžete očakávať citlivý výkon v jadre tohto stroja a to všetko na 7 palcových kolieskach pripomínajúce pneumatiky, vyrobené na všetky druhy terénu.

Jazda

Ak hľadáte solídnu a stabilnú jazdu, ktorá zvládne aj rýchlosť, keď si užívate zákruty, tak je táto doska priamo pre Vás. GTR Carbon vyžaruje high-tech vibe, ktorý rád zdoláva kopce na raňajky. Doska má konkávny tvar, vďaka čomu máte dosku pod kontrolu. S kolieskami terénneho typu pripomínajúce pneumatiky prináša toto spojenie dokonalé splynutie tvaru a funkcie. Od okružných vyhliadkových chodníkov po skratky cez polia bude GTR Carbon All Terrain zvládať akýkoľvek povrch, na ktorom sa odvážite jazdiť.

Hľadáte viac adrenalínu? Štrkové trate sa stanú súťažnými dráhami a trávnaté plochy kopcov sa zmenia na nekonečné cesty s veľkými možnosťami vyžitia sa. Táto doska zmení pohľad, akým sa na tento svet pozeráte a to najmä cesty, ktoré v ňom vidíte.

Voliteľné doplnky

Evolve GTR Carbon All Terrain ponúka jazdcom ešte väčšiu flexibilitu, než kedykoľvek predtým. Doska poskytuje možnosť výmeny batérií pre tých, ktorí si chcú vziať so sebou dosky od firmy Evolve pri cestovaní. Teraz môžete tiež sledovať a zdieľať svoje jazdy a súťažiť proti celosvetovej komunite skrz aplikáciu „Explore by Evolve“ dostupnú pre telefóny IOS a Android.

Na rozdiel od iných dostupných dosiek tohto typu, GTR Carbon All Terain je kompatibilný so Street Kit-om (kolieska určené na pouličnú jazdu). Táto unikátnosť prináša úplne nové možnosti a spôsobob vyžitia sa na tejto doske.

Diaľkové ovládanie

Model Evolve GTR Carbon All Terrain ponúka viacero jazdných režimov, čo umožňuje jazdcom si na akejkoľvek úrovni bezpečne vychutnať produkt a mať možnosť upraviť jazdný režim počas jazdy tak, aby vyhovoval individuálnym podmienkam a maximalizoval efektivitu jazdy.

Režim „ECO“ umožňuje jednoduché ovládanie ako aj bezpečnú jazdu najvyššou rýchlosťou. Režim je ideálny pre začiatočníkov a jazdcov, ktorí chcú uvoľnenú jazdu s najdlhšími jazdnými dobami. Ak chcete zosmiešniť zasekanú premávku a premeniť svoju dochádzku na dennú dávku adrenalínu, použite režim „PRO“. Ak si trúfate, prepnite sa do režimu GTR, aby ste uvoľnili šialenú silu motora a zažili zrýchlenie so schopnosťou sa vyšplhať na kopce až do 30% stúpania.

Pre tých, ktorí chcú výkonovú krivku odlišnú od režimov ECO / PRO / GTR, vyberte na diaľkovom ovládači režim CUST (custom/vlastný), následne otvorte aplikáciu „Explore by Evolve“ a nastavte si výkonovú krivku tak, aby vyhovovala Vášmu štýlu jazdy. V tomto režime môžete nastaviť aby bol výkon slabší alebo dokonca silnejší, ako nastavenie predvolených režimov zadaných dodávateľom diaľkových ovládačov R2.

Pocíť ten rozdiel!

 

Balenie obsahuje:

 • Evolve Carbon GTR All Terrain Skateboard
 • Evolve Carry Case obsahujúci: R2 BT diaľkové ovládanie, rýchlo nabíjačku, Y-skrutkovač, náhradné skrutky
 • Manuál a nálepky

Špecifikácie

 • MATERIÁL DOSKY: Uhlíkové vlákno najvyššej kvality. Každá doska je vyrobená ručne.
 • CELKOVÁ DĹŽKA: 101 cm (39 palcov)
 • ROZTEČ KOLIESOK (RÁZVOR): 94 cm (37 palcov)
 • NÁPRAVY: Celokovové, diely vyrábané na CNC, šírka 306 mm  (12 palcov)
 • KOLIESKA: Vyrobené v USA. Evolve 178 mm "pneumatické terénne kolesá. Tiež kompatibilné s radou Evolve GT, 85 mm orangatang Caguamas a 107 mm Evolve / Abec 11 F1.
 • MOTOR: 2x 1500 W (celkom 3 000 W) vysoko výkonné, na zákazku vyrábané bezkartáčové motory.
 • LOŽISKÁ: Keramické
 • BATÉRIA: 14AH lítiovo-iónová batéria Samsung (504WH) s vlastným BMS (patentovaný dizajn) alebo 4,2AHh lítiovo-iónová batéria Sony (152WH) s vlastným BMS (voliteľné)
 • ČAS NABÍJANIA: Batéria Samsung 4-5 hodín. Batéria Sony 1,5 až 2 hodiny.
 • DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE: R2BT (Bluetooth) s okamžitou odozvou.
 • HMOTNOSŤ: 10,7 kg so štandardnou batériou a 9,4 kg s cestovnou batériou.
 • DOJAZD: 30 km so štandardnou batériou a 10 km s cestovnou batériou. (Ak sa pýtaš sám seba, prečo je tento rozsah rovnaký ako so 40% vyššou energiou batérie v batérii 14 Ah: Toto je rozsah skutočného dojazdu pri zmiešanej jazde. Samozrejme, ak by si vykonal test dojazdu pri strednej rýchlosti, dostal by si o 40% väčší dojazd ako staršie 10Ah dosky, takže 42 km)
 • MAXIMÁLNA RÝCHLOSŤ: cca. 36 km/h. Pri poklese napätia sa rýchlosť zníži.
 • MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE: 120 kg
 • VHODNÝ TERÉN: Akýkoľvek terén - krátka tráva, nečistoty, cesty a chodníky.
 • STÚPAVOSŤ: Až do 30% v GTR móde.
 • BRZDENIE: Mimoriadne plynulé ovládanie brzdenia s využitím získanej energie brzdenia na dobíjanie batérie (rekuperáci).
 • VZHĽAD: Nízkoprofilový technický vzhľad

We send packages
on the day of the order

DJI warranty
service

Store
in Bratislava

Visa, Mastercard, ApplePay

Express Courier, Courier,
Pick-Up Point

Added to cart

Rent goods

Načíst