Added to cart

Sign in

Forgot your password?

Create new account

EN

GoPro HERO 11 Black Mini

383,33 €
383,33 € without VAT
in stock9 pcs

When will I receive the goods?

Product will ship Monday 6. 2.

Product code: CHDHF-111-RW

Brand: GoPro

Description

GoPro HERO11 Black Mini

Menšia. Jednoduchšia. Výkon na maximum
Dopraj si úžasný výkon kamery HERO11 Black v menšom, ľahšom a jednoduchšom dizajne. Vďaka menšej veľkosti sa kamera HERO11 Black Mini pohodlnejšie používa, čo oceníš pri záberoch z tela. Dve sady skladacích držiakov (nožičiek) rozširujú možnosti, ako uchytiť kamera na telo alebo helmu. Robustný zovňajšok kamery posúva legendárnu odolnosť kamier GoPro na úplne novú úroveň. Kmaera sa pýši rovnakým väčším senzorom ako má HERO11 Black, ktorý ti umožní ľahko zdieľať vertikálne zábery na sociálnych sieťqch a do telefónu ti automaticky dorazia úžasné videá.

Jednoduché ovládanie
HERO11 Black Mini je čo sa videa týka rovnako výkonná ako vlajková loď HERO11 Black ale aj použitie je ešte jednoduchšie. Stačí len nasmerovať a stlačiť spúšť a zaobstaráš dych vyrážajúce video v 5.3K - najvyžšie rozlíšenie čo GoPro môže ponúknuť. Počas natáčania zostaneš prítomný v okamihu, nastavenia videa môžeš vždy zmeniť neskôr v aplikácii Quik.

Robustnosť a výdrž
Povrch HERO11 Black Mini tvorí robustná vonkajšia vrstva, čo z kamery robí jednu z najodolnejších GoPro v histórii. Vstavaná batériová technológia Enduro, vďaka ktorej sa dramaticky vylepšil výkon v chladnom počasí a pri miernych teplotách vydrží dlhšie.

Stabilizácia 5.0
HyperSmooth 5.0 posúva latku stabilizácie vstavanej kamera. Zaistia ti neuveriteľne plynulé zábery, nech už je natáčanie akokoľvek náročné. S HyperSmooth 5.0 dokáže kamera HERO11 Black Mini automaticky určiť potrebnú úroveň stabilizácie videa na základe tvojej rýchlosti a pohybu. Vďaka tomu budú tvoje zábery maximálne plynulé a čo najširšie. 
Tvoj horizont zostane vyrovnaný, aj keď sa kamera počas nahrávania nakloní. Teraz, keď je Zámok horizontu vstavanou súčasťou HyperSmooth 5.0, je ľahšie než kedykoľvek predtým zachovať horizonť stabilný a konzistetný, keď kamera rotuje o plných 360 stupňov.

Filmové 5.3K a 24.7 megapixelove zábery
S HERO11 Black Mini je záznam v neuveriteľnej obrazovej kvalite super ľahký. S videom v 5.3K pri 60FPS budú všetky tvoje zábery vyzerať profesionálne. Svoje videá vo vysokom rozlíšení môžeš ľahko zdielať na sociálnych sieťach. Nemusíš sa strachovať, že nenačasuješ ten pravý záber. Je super ľahké vytiahnuť si vo vysokom rozlíšení priamo z videa fotky, ktoré by stálo za to zarámovať a môžeš ich rovno zdieľať.
Až 8x Slo-Mo
Zachyť detaily, ktoré by si za normálnej rýchlosti sotva postrehol - spomaľ akciu až 8x, ale pri zachovaní neskutočne vysokého rozlíšenia videa 2.7K alebo spomaľ video 4x v úctyhodnom 4K rozlíšení.

We send packages
on the day of the order

DJI warranty
service

Store
in Bratislava

Visa, Mastercard, ApplePay

Express Courier, Courier,
Pick-Up Point

Rent goods

Načíst