Added to cart

Sign in

Forgot your password?

Create new account

EN

EcoFlow Smart Home Panel Combo

1 582,50 €
1 249,17 € -21%
1 249,17 € without VAT
in stock 2 pcs

When will I receive the goods?

Product will ship Monday 3. 4.

Product code: 1ECOSHPC

Brand: EcoFlow

Description

EcoFlow Smart Home Panel

EcoFlow Smart Home Panel prepája elektrickú centrálu Delta Pro s vašou domácnosťou a tak poskytuje kompletné a integrované záložné riešenie pre vašu elektriku aj v čase výpadku. Vďaka EcoFlow ekosystému viete preojiť až 10 obvodov vašej domácnosti s inteligentnou energiou EcoFlow pre lepšie a efektívnejšie nakladanie s energiou. 

 • Záložný systém pre domácnosť
 • Ovládanie cez aplikáciu
 • Úspora peňazí
 • Energetická nezávislosť.
 • 3600W / 7200W Max výkon ( podľa pripojených zariadení Delta Pro )
 • Max pripojených batérii 21,6kWh
 • Hmotnosť 9kg

Pripravte sa na výpadok prúdu

Hneď ako EcoFlow Smart Home Panel zaznamená výpadok prúdu ( 20ms ), prepne všetky napojené okruhy (10) na záložnú energiu napájanú z batérii EcoFlow Delta Pro. Pri tejto rýchlosti prepnutia ani nezbadáte, že nejaký výpadok nastal.

Rozšíriteľná kapacita a výkon

Vďaka Smart Home Panelu viete rozšíriť vaše kapacity uloženej energie na 2x Delta Pro, pričom každá môže mať ešte jednu extra batériu Delta Pro - Prídavná Batéria. Táto kombinácia vám poskytne 7200W na výstupe a 25kWh kapacitu batérii. Takéto obrovské množstvo energie viete využiť na napájanie čohokoľvek v domácnosti na dlhé hodiny počas výpadku.

EcoFlow Aplikácia

Pomocou aplikácie EcoFlow viete ovládať, monitorovať a nastavovať smerovanie energie vo vašom systéme. Aplikácia vám poskytne kompletný prehľad a jednoduché nastavovanie parametrov len jedným kliknutím. Získate informácie o vašej spotrebe elektrickej energie, ktorú viete následne optimalizovať tak, aby ste ušetrili financie. V aplikácii si viete nastaviť aj ktorým zdrojom má byť vaša domácnosť napájaná. Toto všetko a omnoho viac viete nastaviť na diaľku pomocou telefónu.

Ušetrite na faktúrach za elektriku

Nastavte si používanie energie z batérii Delta Pro počas odberových špičiek, kedy je elektrika najdrahšia a nabíjajte batérie v čase kedy je elektrina najlacnejšia.

Energetická nezávislosť

Pomocou EcoFlow ekosystému môžte dosiahnuť energetickú nezávislosť. Vďaka Batériám Delta Pro, vysoko-ziskovým solárnym panelom EcoFlow a prepojením Smart Home Panelom viete dosiahnuť energetickú nezávislosť. V blízkej budúcnosti do ekosystému pribudne aj veterná turbína, ktorá vám poskytne energiu v čase, kedy nebude svietiť slnko. Ak sa náhodou vyskytne situácia, že nebude svietiť ani slnko, a bude bezvetrie, môžte stále použiť Smart Generátor, ktorým si viete dobiť všetky batérie.

Balenie obsahuje

 • Smart Home Panel
 • Kábel prepojenia Delta Pro a Smart Home Panelu
 • Úchyt na stenu
 • Káble na prepojenie
 • Manuál

Tutoriál:

Accessories

We send packages
on the day of the order

DJI warranty
service

Store
in Bratislava

Visa, Mastercard, ApplePay

Express Courier, Courier,
Pick-Up Point

Rent goods

Načíst